Barion Pixel
Kategóriák / Termékek

Értékesítő

2024. 04. 02. 13:28:33 New York Dental

A New York Dental Kft. magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök, továbbá orvosi ruházat kereskedelmében meghatározó piaci  szerepet betöltő vállalat. Bővülő csapatunkba keresünk értékesítő munkatársakat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással.

Főbb feladatok, munkák:

  • a New York Dental fogtechnikai termékeinek értékesítése
  • a meglévő vevőkkel való kapcsolattartás, a forgalom növelése
  • piaci információk folyamatos figyelemmel kísérése, piaci változások és a konkurencia nyomon követése
  • a CRM rendszer folyamatos vezetése
  • új, potenciális ügyfelek felkutatása
  • szakmai rendezvényeken, kiállításokon történő részvétel
  • napi kapcsolattartás és együttműködés a vállalaton belüli társterületekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CAD/CAM, illetve digitális fogászatban szerzett ismeretek
  • legalább 3-5 éves, releváns értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • cél és eredményorientált személyiség
  • az MS Office alkalmazások készségszintű használata (Word, Excel, PowerPoint)
  • „B” kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Cégünkről:
Budapesti székhelyű, XIII. kerületi irodával rendelkező fogászati anyagok és eszközök, szájhigiéniai termékek, továbbá munkaruházat kereskedelmével foglalkozó cég.

Miért válassz minket?

  • minőségi termékpalettát képviselhetsz
  • biztos munkahely, stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • folyamatos szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat, családias hangulat
  • versenyképes jövedelem

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk  magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a karrier@newyorkdental.hu email címre.

Tartalomhoz tartozó címkék: Értékesítő