Barion Pixel
Kategóriák / Termékek

Raktáros

Magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök kereskedelmében meghatározó piaci szerepet betöltő NEW YORK DENTAL Kft. bővülő csapatába munkatársat keres RAKTÁROS munkakörbe, főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással!

Szívesen dolgoznál egy stabil, megbízható csapat tagjaként, van már néhány éves raktári tapasztalatod?
Pontos, megbízható embernek tartod magad és van jövőképed?

AKKOR VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET, CSATLAKOZZ A NEW YORK DENTAL CSAPATÁHOZ!

Miben számítunk munkádra:

• árú összekészítés, anyagmozgatás
• beérkező áruk átvétele
• viszonteladói és vevői rendelések kiszolgálása, megrendelések feladása
• üzlethálózatunk részére árú összekészítése
• a számlázás támogatása
• részvétel a leltározási folyamatokban
• raktári terület kezelése, rendben tartása
• a raktári tevékenységgel kapcsolatos dokumentáció kezelése
• kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek:
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
• problémamegoldó hozzáállás
• megbízhatóság, őszinteség, precíz munkavégzés, rendszeretet

Cégünkről:
• Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, XIII. kerületi irodával rendelkező fogászati anyagok és eszközök, szájhigiéniai termékek, továbbá munkaruházat kereskedelmével foglalkozó 25 fős cég.

Amit kínálunk:
• minőségi termékpalettát
• biztos munkahelyet egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
• fiatalos, lendületes csapatot, családias hangulatot
• kedvezményes vásárlási lehetőségeket a cég által forgalmazott, meghatározott termékek köréből
• versenyképes jövedelmet, a gyakorlati tudás és egyéni megállapodás alapján.

Állás, munka területe(i):
• Szállítás, Beszerzés, Logisztika
• Raktározás, Készletezés
• Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:
• Budapest, XIII. kerület

Az állás kezdésének várható időpontja:
• Azonnal

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk önéletrajzodat és motivációs leveledet a pozíció és fizetési igény megjelölésével a karrier@newyorkdental.hu email címre.